Sekret dobrego wina kryje się w miejscu, z którego ono pochodzi, w składnikach, z których powstaje i z pasji jego twórców.

Poznaj Europę, która wie, jak cieszyć zmysły. Doceń bogactwo smaków. Odkryj na nowo moc natury. Wybierz się w podróż do miejsc niezwykłych. Tam, gdzie spotkasz zawsze życzliwych ludzi i gdzie skosztujesz oryginalnych, lokalnych potraw i win, których połączenie zostało starannie przemyślane.

Pozwól sobie na wyjątkowy relaks z dala od pędu cywilizacji. Wsłuchaj się w naturalny rytm, który wyznacza czas zbiorów. Skorzystaj z oferty vinON i odwiedź nasze winnice partnerskie.

Skontaktuj się z nami, a zaplanujemy wyjątkową podróż dla Twojej rodziny lub pełną wrażeń wyprawę dla Ciebie i Twoich przyjaciół. Zapraszamy.

Tour de France

Tour de France

Inspirując się sztuką kulinarnych mistrzów… Podziwiając dokonania impresjonistów… Wędrując od zamku do zamku wzdłuż brzegu Loary… Francję można poznawać na wiele sposobów. Warto jednak zadbać o to, by każdemu z nich towarzyszył wyjątkowy koloryt, aromat i witalność doskonałych francuskich win i szampanów.

Zaraz, zaraz… A może lepiej wybrać się w podróż szlakiem smaku, zabawy i degustacji? Pewni siebie i wartości owoców swojej pracy, francuscy winiarze uchylą przed nami i naszymi gośćmi wrota swoich piwnic. Dumni i szczęśliwi, wystawią na stoły najznamienitsze trunki, których delikatne i zdecydowane nuty smakowe mieszają się z najprawdziwszą pasją.

Nasz winiarski Tour de France obejmuje trzy regiony, których zwiedzanie uprzyjemnią liczne degustacje.