Sekret dobrego wina kryje się w miejscu, z którego ono pochodzi, w składnikach, z których powstaje i z pasji jego twórców.

Poznaj Europę, która wie, jak cieszyć zmysły. Doceń bogactwo smaków. Odkryj na nowo moc natury. Wybierz się w podróż do miejsc niezwykłych. Tam, gdzie spotkasz zawsze życzliwych ludzi i gdzie skosztujesz oryginalnych, lokalnych potraw i win, których połączenie zostało starannie przemyślane.

Pozwól sobie na wyjątkowy relaks z dala od pędu cywilizacji. Wsłuchaj się w naturalny rytm, który wyznacza czas zbiorów. Skorzystaj z oferty vinON i odwiedź nasze winnice partnerskie.

Skontaktuj się z nami, a zaplanujemy wyjątkową podróż dla Twojej rodziny lub pełną wrażeń wyprawę dla Ciebie i Twoich przyjaciół. Zapraszamy.

Las Dos Catalunyas

Las Dos Catalunyas

Witaj w Katalonii. Nie w Hiszpanii, nie we Francji, ale w autonomicznym regionie, który na każdym kroku podkreśla swoją odrębność. To właśnie tu, gdzie na co dzień słychać język kataloński i gdzie od lat kultywuje się zwyczaje i symbole narodowe stanowiące o tożsamości regionu, żyją twardzi ludzie, którzy równie twardej ziemi potrafią wyrwać wina pełne słońca.

Jesteśmy dumni, że są wśród nich nasi przyjaciele – uparci i pracowici niczym Burro Catala (kataloński muł) – właściciele winnic, którzy nie tylko wzbogacają świat naszych doznań smakowych, ale równie chętnie ugoszczą Cię w swoich progach.

Wycieczka do Katalonii obejmuje pobyt i zwiedzanie połączone z degustacją w czterech winnicach – dwóch na północy i dwóch na południu regionu.