Sekret dobrego wina kryje się w miejscu, z którego ono pochodzi, w składnikach, z których powstaje i z pasji jego twórców.

Poznaj Europę, która wie, jak cieszyć zmysły. Doceń bogactwo smaków. Odkryj na nowo moc natury. Wybierz się w podróż do miejsc niezwykłych. Tam, gdzie spotkasz zawsze życzliwych ludzi i gdzie skosztujesz oryginalnych, lokalnych potraw i win, których połączenie zostało starannie przemyślane.

Pozwól sobie na wyjątkowy relaks z dala od pędu cywilizacji. Wsłuchaj się w naturalny rytm, który wyznacza czas zbiorów. Skorzystaj z oferty vinON i odwiedź nasze winnice partnerskie.

Skontaktuj się z nami, a zaplanujemy wyjątkową podróż dla Twojej rodziny lub pełną wrażeń wyprawę dla Ciebie i Twoich przyjaciół. Zapraszamy.

Italia del Nord

Italia del Nord

Tam, gdzie krajobraz uwodzi na tysiące sposobów, nie można się nudzić.

Do słynnych zabytkowych miast prowadzą drogi wijące się po zboczach wysokich gór. Jeziora Garda, Como i wiele innych zachwycają malowniczością, a piękne wybrzeża Morza Śródziemnego i Adriatyku wprost zachęcają do wypoczynku. Warto się tu wybrać chociażby po to, by na własne oczy ujrzeć weneckie kanały, w Weronie przystanąć pod balkonem Julii, skłonić się przed Ostatnią Wieczerzą mistrza Leonarda w Mediolanie lub docenić kunszt turyńskich projektantów aut.

Ta rozgrzana życiodajnym słońcem kraina, ojczyzna artystów i skarbnica zabytków, jest także kolebką wyjątkowych smaków. Wybierz się w podróż do skarbnicy Bachusa, której dziś strzegą nasi przyjaciele. Wytrawni winiarze gotowi są gościć Cię w swoim królestwie i częstować dumą swojej pracy. Przyjmiesz zaproszenie?